Chortvatsko zabíjí ...:D

27. června 2012 v 20:29 | Writergirl
Ahojda lidi, posílám tímto článkem velkou pusu a vřelý pozdrav z Chorvatska z wi-fi od chlápka ze sousedního apartmánu, který má heslo abcd1 :DD a ze Stareho Gradu ;)

Tenhle název měl být myšlen legračně, přímo bych zdůraznila že "Malá paklenica v Chorvatsku Vás zabije", ale když jsme u toho, určitě jste slyšeli o té nehodě s českým zájezdovým autobusem. Když se v ty 4 ráno naboural, vyjížděli jsme s rodinkou právě tím směrem do Stareho Gradu, nakonec jsme viděli jen ty trosky...;( je mi to moc líto, ale nejvíc mě dostalo, šest hodin to vyšetřujou, ale nemají jména těch obětí, víte co to musí být pro lidi, příbuzné? Když vědí jen to, žejejich ´příbuzný jel v tom busu, ale neví jestli je mrtvý?!omlouvám se, ale "fuj", nechci to zažít.

Teď už k té veselejší (jen pro Vás :D) části.
Válení se na pláži je velice příjemné, ale moje maminka (:*) vymyslela, že půjdeme do hor, výšlap na Paklenici. Jedna část je Velká paklenice a druhá malá. Velkou jsme šli minulý rok a byla to stezka po Vinnetouovi, takže to bylo klíďo píďo.
Napadlo nás, že Malá Paklenice by měla bejt v cajku, když velká byla delší a větší a byla v klidu.
Jenže, byl to stmej svah jak niagary, vedro jak v Sahaře, voda nám rychle došla, jídlo bylo moc suché a když nemáte č´m jej zapít...no a po 5 hodinách dojdeme na ukazatel a zjistíme, že jsme teprve v polovině!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myslela jsem že chcípnu jako ťípnutá cigareta!!! Podle ukazatele nám měla cesta trvat jen 3 hodiny...3 hodiny!!! A nám to trvalo pět a půl. A když zjistíte, že spátky jsouto 3 hodiny (ty naše tři hodiny) tak do apartmanu dorazíme v devět!!
Ale jak vidíte :D já se umím orientovat dle sluníčka, tak jsme kolem šesti dorazili domů.

Řeknu Vám, že jsem myslela v jednu chvíli že skočím z toho převisu a zabiju se.
Nebo na mě padla tíseň, že nedorazíme včas a že tu zůstaneme přes noc.
Nesmím zapomenout na myšlenku, že bych si zavolala helikoptéru :DDD ale...jako místo na přistání tam bylo...ale, helikoptéra je helikoptéra.
Aspoň teď vím, že není špatné být jako Steve Jobs a mít soukromý vrtulník ;DD

Skrátka je po mě, aspoň po mích nohách. Čtyři hodiny bez vody dokáží své. Vycucala jsem 4 litry coca coly a vody naráz na ex :DD (jó to bude bujará noc :D ještě ke všemu máme koupelnu bez oken, tak se tam nemá jak větrat a je tam jako ve skleníku :DD)

Jo lidi, hele vím že se teď oficiálně ztrapním :D ale jak uděláte, že napíšete koukni sem-a do toho sem dáte odkaz na kliknutí??????????????????? Prosím, zkoušela jsem skoro všechno co můj mozek (co vyhrál samé jednićky na vízo :DDD) vymyslel.

;) děkují

Pro Renesmee-hele dělám ten náramek, ale nějak mám málo šťávy, tak ... Prázdniny jsou celkem dlouhý :D snad se dočkáš ;)

Writergirl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleniska Eleniska | Web | 27. června 2012 v 20:33 | Reagovat

namalované ale díky, ale já si to i upravuji

2 Moncza♥ Moncza♥ | Web | 28. června 2012 v 9:09 | Reagovat

neztrapníš se :D já to taky nevěděla..
dej nový článek samozřejmě, napiš nějaký text, a potom to označ. potom klikni nahoře na 2 ikonku (takový spony) a zkopíruj adresu stránky.. A je too :DD

3 Moncza♥ Moncza♥ | Web | 28. června 2012 v 11:28 | Reagovat

ty vado jak to děláš? samí jedničky? :O ty se máš! :D

4 Wewerka Wewerka | 29. června 2012 v 12:22 | Reagovat

Ve středu to rozjedem! ;-) Už se nemůžu dočkat! Jo, a nechápu, jak můžeš mít jedničku z češtony, ty experte :D zkrátka se nepíše se s :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
T.O.P. S.E.R.I.E.S.
The Chronicles of Narnia by C.S. Lewis
Divergent by Veronica Roth
Eon by Alison Goodman
Fallen by Lauren Kate
Harry Potter by J.K. Rowling
The Hunger Games by Suzanne Collins
If I Stay by Gayle Forman
Iron Fey by Julie Kagawa
The Lord of the Rings by J.R.R. Tolkien
The Mortal Instruments by Cassandra Clare
Numbers by Rachel Ward
Twilight by Stephenie Meyer
Wings by Aprilynne Pike
The Tiger Saga by Colleen Houck