3. Kapitola

14. června 2012 v 17:00 | Writergirl
3. Kapitola
Láska a všude jen láska
Skončilo mi konečně vyučování. Odebrala jsem se s davem do školní jídelny. Nejlepší drby naleznete v jídelně u kuchařek a u Luisy, protože její matka je šéfkuchařka. Měli jsme mít buchtičky s krémem, což je zase další lidská…břečka. Zatím mi stačily bohaté myšlenky mích spolužáků. Jenže mému tělu, nyní již Ahri, nesvědčilo nejíst. Musela jsem už konečně přinést první opravdovou oběť před oltář.
Před jídelnou jsem se vypařila ke skříňkám a uložila si věci. Stále jsem přemýšlela, jak to udělat s Barbarou a Jamienem. Chtěla jsem je sfouknout najedou, celkem by bodlo za dnešek. Tak se dostatečně vyčerpám, a když pak Jamiena sním, nebo někoho jiného, tak můžu dobrat palivo a nikdo nic nepozná. Jenže zase, když zabiju Jamiena, ve škole bude bugr…pak bych mohla vylézt ze svého těla a znovu se zdeformovat a pláchnout někam úplně jinam. Na druhý konec světa…to byl dobrý plán!
Otevřela jsem skříňku a hned na zem vypadlo pár dopisů a pohlednic. Sklonila jsem se a musela se ušklíbnout. Na zemi se válela samá srdíčka a růžová…uf. Sebrala jsem největší srdíčko, byl tam vzkaz, napsaná schůzka, autor neznámý. Vhodila jsem psaníčko, totiž valentýnku, sousední holce do skříňky. Bude mít radost.
Nakonec těch dopisů bylo moc, všechny skončily ve skříňkách mích spolustudentek. Pouze jediné červené srdíčko, kde se podepsal Jamien, jsem si nechala. Podle času, který uvedl na zadní stranu, jsme se měli sejít za dvě hodinky v parku. Protože jsem nevěděla, kde park je, zabouchla jsem skříňku a šla směrem k ředitelně. Šla jsem kolem sborovny, měli zase nahlas puštěný nějaký film.
Víte, mám ještě jednu nadpřirozenou sílu. A sice mohu vidět stejně jako had. Čili vnímat teplo. Zavřela jsem oči, a když jsme je otevřela, viděla jsem modré a červené siluety sborovny. Najednou se mi zkroutil žaludek. Jedna učitelka se plazila po tom učiteli, kterého jsem měla při první hodině.
Odvrátila jsem oči na druhou stranu, k ředitelně. Ozýval se odtud strašný řev, byla puštěná nějaká muzika. Myslím, že metalová, nevyznám se v tom, nikdo nad tím moc neuvažuje. Ale ten pohled co se mi naskytl. Učitelka-naše nová třídní, která supluje tu těhotnou, jménem Sofie měla roztažené nohy a ležela na stole. Před ní stál u stolu ředitel Smith a …
Omylem jsem vlezla do jeho hlavy. Chtěla jsem k učitelce, ale hlasitá hudba mi ztížila orientaci, všechno řvalo přes sebe. Rozhodně v jeho hlavě byl binec. Všechno bylo červené a zalévalo se horkem. Ale to byl žár jak na poušti. Normálně na té chladné chodbě se mi orosilo čelo. Nicméně, už jsem chtěla zase zmizet, ale bylo mi tak blbě a byl jsem zákeřná, přenesla jsem pocit ze svého žaludku do žaludku pana Smithse.
Následoval můj vlastní výbuch smíchu, ale protože jsem byla pořád v Smithovi, začal se smát on po tom, jak pozvracel Sofii. Byla to legrační, ale ze zvratků se mi začalo znovu natahovat, teď když si uvědomím, co bylo k obědu…brr. Rychle jsem Smithse nechala napospas naštvané Sofii a vrátila se k páru ve sborovně.
Bylo šest, stejně jako stálo na papírku, který jsem nakonec vhodila Barbaře do schránky. Já sama jsem seděla na lavičce před dětským hřištěm a vyhlížela Jamiena. Bylo mi jasné, že příjde za astronomicky dlouho a Barbara to nejspíše věděla taky, protože ráčila dojít až okolo třičtvrtě na sedm. Samozřejmě si mě hned všimla, ale stačilo si poupravit v jejím mozku úhel pohledu a byla jsem pro ni na chvíli neviditelná.
Přikráčel Jamien, tomu jsme ihned samazal informaci, že Barbaru zná. Bylo to jednoduché, tipy kluků jako Jamien byl, měli všechno v kartotékách. Informaci o Barbaře jsme našla pod složkou 'bývalé'. Ve složce, kam měla patřit i moje Ahri. Ale to nebude tak jednoduché.
*Takže nová štětinka přišla.*nenechaly na sebe čekat jeho myšlenky. Zářivě jsem se na něj usmála, a když ke mně došel, doslova jsem se na něj zavěsila. *Svačinka*uslyšela jsem jeho myšleku. Musela jsem se na něj dlouze zadívat.
Víte, není tak těžké hrát si na prostitutku. Ba je to až příjemně jednoduché. Stačilo ho chytit za hlavu a políbit. A při tom informovat Barbařin mozek.
"Jamiene?!"vzlykla a přiběhla ke mně. Jamien na ni divně zíral a při tom mě zezadu objal a ruka mu klesala na úroveň mého pozadí.
,,Co tu chceš Barbaro?"rychle jsem zasáhla do jejích myšlenek.
,,Miluju tě!"vzlykla a pak se sama sobě zadivila. Bylo tak lehké ji k tomu postrčit.
,,A co já s tím?!"zafrkal Jamien. Teď jsme zase aktivovala Ahri.
,,A já jsem co?"zeptala jsem se a odtrhla od něj. ,,Šlapka? Další trofej?"na odpověď stačila jeho mysl.
,,Ano broučku."usmál se a já pak oba překvapila.
,,Už jsme se lekla, že chceš vztah!"oddychla jsem si naoko a znovu se do něj zavěsila. Víc kluka navnadit nedokážu. Zazubila jsem se na Barbaru.
,,Ty ho snad chceš?"jasně že ho chtěla, každá holka sní o vztahu kromě šlapek, ty se svého štěstí vzdaly. Barbara chtěla utéct, ale její nohy ji neposlechly z jistého důvodu-mě. Její ruka se zatnula v pěst a rozzuřeně vyběhla na Jamiena. Co udělala Ahri? Podkopla mu nohu, takže se nemohl bránit a schytal perdu do nosu. Barbara mu zasadila kopanec do mezinoží a rozhodla se důstojně opustit bojiště.
"Šlapko!"uslyšela jsem vyhekat Jamiena, svíjíjejícího se na trávníku. Barbara se otočila a chtěla ho znovu kopnout, ale pak jsem zasáhla já.
*Modli se, modli se k bohu a bude ti odpuštěno*ozval se jí můj dunivý hlas v hlavě. Zastavila nohu s podpadkem namířeným znovu na ono choulostivé místo v Jamienově rozkroku a … prostě odešla. A já byla znovu vykopnuta z mozku. Tentokrát to tak ale nebolelo. Barbara se hold smířila s Bohem. Vyslala k němu modlitbu a od té doby bude její mysl chráněna.
,,A co ty kurvičko?"zeptal se Jamien. Byl celý rudý a pevně se držel za nakopanou část.
"Já jsem dostala hlad!"řekla jsem mu a blízko jsem se k němu sklonila. Můžu mít minutu na vysání jeho životní energie. V tomhle parku žádní lidé nebyli, jen dvě malé hočičky. Které pak budou svědci vraždy!
,,Hlad? Jako chuť na mě?"kývla jsem na jeho otázku a olízla si rty.
"A vychutnáš si mě tady?"zeptal se mě. Už ho ta bolest přešla?! Znovu jsem dychtivě kývla.
"A nebude ti vadit, že už jsme možná neplodný?"usmál se. Jenže on děti nechtěl.
"Ne, stačí mi tvá krev."ujistila ho a před očima mu luskla prsty. Svět se zastavil. Všechno se stoprocentně zpomalilo, jako tehdy ve škole, abych stihla prostudovat kalendář. Jenže teďka to není kvůli mně. Kvůli Ahri. A vlastně i kvůli mně. Konečně se můžu nechvíli objevit ve své opravdové podobě.
Mé tělo, Ahriino tělo se začalo pomalu svíjet. Nemohla jsem si dovolit proměnit se úplně, takže jsem pouze vyvolala hadí hlavu. Oči se mi znovu proměnily a já viděla Jamienovo teplo. Jeho teplou krev. Jako upírům ve filmech i mě narostly, ale hadí zuby a hladově jsem se mu zakousla do krku. Zaječel, drásalo mi to ušní bubínky, ale najednou se vše utlumil. Během deseti sekund jsem vyzunkla všechnu krev a srdce zkolabovalo. Navíc se vše začalo rozjíždět. Holčičky za každou chvíli spatří Jamiena a mě jako obludu. Lidské tělo s hadí hlavou?!
*Sbohem Jamiene*rozloučila jsem se s jeho mozkem, který zkolaboval o setinku později než srdce. Pak se mi ze zad vydraly křídla. Dračí křídla, kolem se rozprskla Ahriina krev, protože jsem ji zapomněla mému proměnění přizpůsobit. Ale stejně bych ji musela zničit. Tak se alespoň zničila sama. Z jejího mrtvého těla se vysoukalo lví tělo s hlavou lva, kozy a draka a s ocasem z hada. Máchla jsem mohutně křídly a zmizela mezi mraky, které zrovna začali zemi svlažovat jejich deštěm.
To byly boží slzy, které uronil nad mou obětí. Nad zmarněným Jamienovým osudem a životem. Ale věděl, že k tomu dojde.
Slyšela jsem ještě výkřiky holčiček, když spatřily rozpárané tělo dívky, které vevnitř nemělo nic, ani páteř a hrudní koš, z Ahri zbyla jenom kůže a vlasy s očima. Toť vše.
Stěhuju se. Ta škola mě začala omrzovat. Navíc jsem chtěla dál od Loly. Byla divná a cítila jsem z ní boží sílu. Je možné, že mě měla hlídat před tímto činem jako anděl. Ale ona nevidí moje plány a já její, takže pochybila.nevadí, chybami se člověk učí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 yuki-chan yuki-chan | 14. června 2012 v 18:55 | Reagovat

suppppppppppppper

2 No.929 599 No.929 599 | Web | 14. června 2012 v 19:16 | Reagovat

5 hvězd.

3 No.929 599 No.929 599 | Web | 14. června 2012 v 19:17 | Reagovat

nikdy bych si nechtěl nic píchat do žil.
PS:Proč tu všichni dávají kouření????:D

4 chuckyna chuckyna | Web | 14. června 2012 v 20:18 | Reagovat

Paráda!!! konečně pořádnej masakr :) přiznám se, že bych občas taky takhle chtěla ovládat lidi. třeba:"Pani vedoucí, pracovní doba je od deseti do dvou" nebo tak něco :D To by byla bomba :D

5 Writergirl Writergirl | Web | 14. června 2012 v 20:42 | Reagovat

[3]: :DD ja nevim :DD a myslim ze ty k tomu mas blizko :DD

6 Writergirl Writergirl | Web | 14. června 2012 v 20:42 | Reagovat

[1]: To jsem ráda ;)

7 eleniska eleniska | Web | 14. června 2012 v 22:20 | Reagovat

musíš být spisovatelka!!

8 Unique C Unique C | Web | 16. června 2012 v 21:19 | Reagovat

luxury!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: Kdy budeš konečně na skypu? Stýská se mi :-((((

9 Eámanë Eámanë | Web | 17. června 2012 v 13:05 | Reagovat

Super kapitola! :)

10 Klara Klara | 5. července 2012 v 16:21 | Reagovat

Hej jani... Dem tu uz nove kapitoly. Ja a urcite i ostatnj chteji vedet, jak zo dopadne

11 Writergirl Writergirl | Web | 5. července 2012 v 21:58 | Reagovat

[10]: :DD az prijedu domu, dam nove. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
T.O.P. S.E.R.I.E.S.
The Chronicles of Narnia by C.S. Lewis
Divergent by Veronica Roth
Eon by Alison Goodman
Fallen by Lauren Kate
Harry Potter by J.K. Rowling
The Hunger Games by Suzanne Collins
If I Stay by Gayle Forman
Iron Fey by Julie Kagawa
The Lord of the Rings by J.R.R. Tolkien
The Mortal Instruments by Cassandra Clare
Numbers by Rachel Ward
Twilight by Stephenie Meyer
Wings by Aprilynne Pike
The Tiger Saga by Colleen Houck