1. Kapitola

8. června 2012 v 18:42 | Writergirl
Tajemství chiméry
1. Kapitola
První oběti
,,A ještě něco byste měla vědět o zdejším kolektivu,"zahrnoval mě ten psichopatický ředitel informacemi o mých prvních obětech.
,,Všechno co řeknete v první den, bude po zbytek roku použito proti vám!" ušklíbla jsem se. To je přece jasné. Všichni lidi jsou snobci...ale spletl to. To já obracím vše proti nim.
*Ach mám za potřebí s tou holkou ztrácet čas?*slyšela jsem urážejíci ředitelovi myšlenky.
,,Jak se vlastně jmenujete slečno?"bála jsem se, že se zeptá. Totiž "bála".
*Jestli to bude zase nějaká přeplácaná slitina tak rezignuju*pomyslel si s povzdechem. Díky této špatné myšlence jsem se přehoupla přes obranou zeď jeho mysli a mohla si začít hrát po svém. Zachytila jsem myšlenku, ve které vystupovala jeho zvědavost a mrknutím oka jsem tu informaci smazala.
,,Co jste to říkal?"zeptala jsem se pro pobavení. Zamrkal a divně se na mě podíval.
*Já snad něco říkal? Další namyšlená pamela*a zase něco, co přede mnou mělo být skryté. Usmála jsem se na něj a vytrhla mu z rukou rozvrh.
,,Děkuji za uvítání. Naschle."odhopsala jsem pobaveně pryč z ředitelny a nechala být jeho mizerné myšlení. Když jsem prošla kolem sborovny, zastavila jsem se nad jejich myšlenkama. Učitelé se v nitru hlavy navzájem pomlouvali. Vnikla jsem z legrace jednomu do hlavy. Neuniklo mi, že se dívájí na nějaký film. Ano na X-meny. Vlastně, jak jsem rychlostí blesku projela jeho vzpomínky, zaznamenala jsem že tenhle film už viděl a přehrála si ho během sekundy, jsem zjistila, že jsem něco jako Mystic. Uměla jsem se libovolně zdeformovat. Jako teď.
Přitažlivá prsatá černovláska s modrýma očima. Dala jsem si záležet, vlastně jsem vypadala jako tři celebrity dohromady.
Když jsem vylezla z kanálu (vysvětlovat nebudu) narazila jsem jedné holce v podobným věku, jako je teď moje tělo, do hlavy, projela jsem časopisy a různé televizní show. Takže vlasy mám jako nějaká Vanessa Hungens (tohle je výhoda mých schopností, nemusím nikde být, stačí mi že tam byl někdo, komu vlezu do mysli) obličej jak celkem slavná Angelina Jolie a ta třetí se jmenuje Megan Fox. Prostě přitažlivá.
Znovu jsem se vrátila na chodbu, pro normální lidi tichou, na mě řvaly z každem třídy hnusné, ale i zábavné špatné myšlenky. Hned do prvního koše na chodbě jsem hodila zmačkaný rozvrh. Věděla jsem od ředitele úplně všechny detaily školy. I datum kdy byl postavený poslední záchod, i všechny tajná místa, kam chodil s kolegy kouřit trávu. Prostě jsem jeho mozek měla zkopírovaný, všechna data byla teď v mé paměni...kde zůstanou navždy. Libovolně k dispozici, stejně jako teď.
Zaklepala jsem na dveře. Opravdu to byl zvláštní kolektiv, tolik hnusných myšlenek nevymyslí ani ty paka ve sborovně. A to to jsou jen sedmnáctileté děcka. Ubohé. Odfoukla jsem si ten nesmysl, co se nazývá pramen vlasů z čela a zabrala za kliku.
(Víte, moje pravé ťelo má tři hlavy a jediné co se vlasům podobá je hříva lva! A to je rozdíl!)
Okamžitě, když jsem vstoupila, se nachvíli všechny myšlenky všech rozplynuly. Ale nejrychlejší byla mysl jednoho brejlatého, usnopleného kluka vzadu *To je ale kunda*. Ihned jsem mu s pobavením věnovala úsměv. A potom na mě znovu jejich pomluvy a jiné myšlenky týkající se mé deformace začaly sypat jako kroupy.
,,Dobrý den."pozdravila jsem učitele...dějepisu, jak jsem zjistila z jeho hlavy. Dostala jsem se tam úplně přes stejnou myšlenku jako toho kluka. Ihned jsem taky vygumovala informaci, že se mě má zeptat na jméno. Nechce se mi teď žádné vymýšlet. Byl to ubožák, závislý na nevěstinci. Nedí divu, když vypadal tak, jak vypadal.
,,Posaďte se na volné místo."vyzval mě. Jeho myšlenky byly zase rychlejši než činy, tak jsem moc dobře věděla, že se mi dívá na zadek. Schválně jsem si sedla až úplně dozadu vedle kluka, který jediný měl "dobrou" mysl. Ani jediná zlá myšlenka, za kterou jsem se mohla vytáhnout do jeho hlavy. Nevadí, každý jednou zhřeší...a pokaždé je to osudné.
Učitel Peter začal vykládat látku, kterou už jsem si "opsala" z jeho vzpomínek z minulého roku, takže jsem se věnovala třídě. Ó jaké štěstí, opravdu se mi líbilo, že na nich začnu s polepšováním lidstva.
Třída byla z patnácti lidí. Z toho pětice kluků byli totální loseři- podle nich úspěšní počítačový gamebleři, tři princezny školy v čele s Barbarou (ta taky neměla zrovna neosolené myšlenky. Horší jak dlaždič, vám povím), potom dvě drbny, od nich jsem se dozvěděla všechno, co mi pomůže s napravováním téhle školy. Tři ubohé tiché holky, co znaly jen knihy a milostné filmy, jako doják Titanic, bohužel ani ony neměly špatné myšlenky. Ale od drbny Luisy vím teď všechno. Ostatní byli nezajímavý propadáci a šprti.
Ďábelsky jsem se zakřenila a rajcovně, otočená směrem na toho snoplivce (Todda) jsem v krátké sukni dala nohu přes nohu. Ani nevíte jaký je to pocit slyšet všechny jeho myšlenky...ke všemu tíkající se mě. K mému (pro mě hnusnému) zdeformovanému tělu.
*Tahle je ale rajcovní, možná kdybych jí nechal rupnout z dějepisu tak..*ihned jsem učitelovu myšlenku, sice nedokončenou (ale konec je snad jasný ne?) smazala za pochodu. Přestal s vyprávěním a zamrkal, jakoby se mu chtělo zvracet. Ano, když se vám vymaže myšlenka, která byla nedomyšlená, vyůstí to nevolností. Která na sebe nenechá dlouho čekat. Doufala jsem, že obsah žaludku ukáže celé třídě, ale zazvonilo. Mohla jsem ho sice poovládat skrz jeho zkaženou hlavu, ale nechtělo se mi. Napadl mě totiž skvělý nápad.
Ten kluk, Todd, na mě stále vysel pohledem. Totiž, na mém výstřihu. Při prvním projetím jeho hlavy mi bylo jasné, jak z něho udělám toho hodného pobožného kluka. Vystrčila jsem hrudník tak, abych ukojila jeho oči a jakmile vylétla první hnusná myšlenka na povrch, chytla jsem se jí a byla jsem v jeho hlavě.
Někteří lidé mají informace srovnané do šuplíků, skříněk nebo kartoték, ale tenhle kluk byl idiot, proto mu myšlenky a vzpomínky létaly libovolně bez řádu a skladu. Jako lana, jsem se držela jeho informací o mě, až jsem se dostala k informaci s jeho orientací. A teď jsem si začala hrát podle mého gusta.
Mrkla jsem očima a tím vymazala jeho informaci-že je heterosexuál. Potom jsem (představte si to třeba jako na počítači) nadepsala pod složku orientace "homosexuál" a opustila jeho hlavu. Pobaveně jsem se na něj podívala. Todd, jakoby se probral z transu, zamrkal očima a najednou si na můj výstřih ani nevzpoměl.
*Ale má pěkný zadek, možná s ním umí víc, než jen sedět*ozvala se konečně hnusná myšlenka od mého spolusedícího. Ihned jsem mu provedla to samé, ale pak mě napadla ještě jedna věc. Která věc vede k pobožnosti? K pokoře? Není to ten hnus nazvaný "láskou"?
Uchopila jsem jeho končetiny jako loutku a donutila ho dojít až k Toddovi, který na něm vysel očima. Potom jsem mu vyslala další informaci do těla, asice, že ho Todd přitahuje. A potom jsem mu přikázala: polib ho!
Ten kluk, Mitch, vzal Todda za ruku a tou svou druhou mu podepřel hlavu, aby ho mohl políbit.
Delete-vymazala jsem to, oprava: vášnivě ho polib!
Mitch teď uchopil Toddův obličej i druhou rukou a políbil ho, víc jak vášnivě.
Jako úder blesku mě to vyhodilo z jejich hlav. Ano, láska vede k stoprocentní pobožnosti, protože kromě milovaného vás nic nezajímá. Jenže to nezabránilo ostatním si o nich myslet své. Ještě by to chtělo i nějakou holčičí dvojičku ne?
Moje první oběti, rození héteráci, se stali v jeden den zamilovanými homosexuály. Ale, pořád to jsou jen dva lidé. A těch krys je tolik. Posmutněle jsem si povzdychla. Ale, půjde to rychle.
Writergirl
P.A. Co říkáte lidičky? :D já si to uživám ;D takhle škodolibá jsem už dlouho nebyla...:D muhaha...jinak: kdyby měl někdo nějaký škodolibý náppad...napište ;)) hned se uskuteční ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eleniska eleniska | Web | 8. června 2012 v 19:43 | Reagovat

chcciii má ej můj kluk děsně mě inspiroval...potom lidi to normál mají a nic nemají žádný problém :D

2 yuki-chan yuki-chan | 8. června 2012 v 19:50 | Reagovat

ja k tomu nemam co dodat ses prose nejlepsi spisovatelka PS:Klarka na tebe nema :D  :-D

3 yuki-chan yuki-chan | 8. června 2012 v 20:02 | Reagovat

HONEM!!!!!dalsi dil Janule :D PS:sr za pouzivani tvyho mena :D Jani :-D  ;-)

4 Writergirl Writergirl | Web | 8. června 2012 v 20:30 | Reagovat

[3]: Uz si zvykám :D Val :DD nevadí :-D
Jinak...:D dekuji 8-) A pokusím se co nejdříve :)

5 Pan Nepan Pan Nepan | 8. června 2012 v 21:28 | Reagovat

Úžasně čtivé!Super!Kdyby ta kniha byla v krámě,koupil bych si ji!:)
PS:Nejsou některé postavy inspirovány některými lidmi ze třídy?(tři barbíny:DDD)

6 yuki-chan yuki-chan | 9. června 2012 v 13:44 | Reagovat

[5]: taky si myslim na nase barbinky to sedi :-D  :D

7 chuckyna chuckyna | Web | 10. června 2012 v 13:39 | Reagovat

Tak to vypadá fakt krutopřísně!! :) Ty jo, docela jsi mě překvapila, já myslela, že ten týpek vedle bude hodnej a že se tam vytvoří nějaká love story :D a ty z něj uděláš gaye :D Paráda :D

8 Writergirl Writergirl | Web | 10. června 2012 v 16:57 | Reagovat

[7]: Promiň :-D

9 Lolipopka :P Lolipopka :P | 12. června 2012 v 18:44 | Reagovat

Aha takže naše třída OK! Si budu pamatovat :-D

10 Writergirl Writergirl | Web | 12. června 2012 v 18:56 | Reagovat

[9]: ohhh kdo jsi??? :DD

11 Lolipopka :P Lolipopka :P | 12. června 2012 v 18:59 | Reagovat

Bys chtěla vědět co? :-) Neboj je to dobrý  a doufám, že tam dáš Pána Nepána :-D

12 Writergirl Writergirl | Web | 12. června 2012 v 21:02 | Reagovat

[11]: :DD hehe je to pokušení to ano...muhaha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
T.O.P. S.E.R.I.E.S.
The Chronicles of Narnia by C.S. Lewis
Divergent by Veronica Roth
Eon by Alison Goodman
Fallen by Lauren Kate
Harry Potter by J.K. Rowling
The Hunger Games by Suzanne Collins
If I Stay by Gayle Forman
Iron Fey by Julie Kagawa
The Lord of the Rings by J.R.R. Tolkien
The Mortal Instruments by Cassandra Clare
Numbers by Rachel Ward
Twilight by Stephenie Meyer
Wings by Aprilynne Pike
The Tiger Saga by Colleen Houck